Търсене на постове: web дизайнер

Владимир Комаров
Hamaelleon
@antubis: изобщо да си стане едно прилично семпло portfolio.. без да наблягам на дизайна, щото все пак не съм дизайнер.. то ако видя ползвам template
Йордан
Qlamoff
@antubis Ооо, а пък на мен ми се работи... Но те не търсят дизайнер, защото по- лесно им е да си направят лого на Paint и другото чрез CSS :D:D:D
Йордан
Qlamoff
@alex11sf Едно ще ти кажа- вземи изкарай един курс, вземи си диплома, стани дизайнер и тогава се пиши за такъв ;)
Любомира Новачкова
bubulinka
добро утро. Днес се успах зверски, ама поне добрия дизайнер Васко няма нищо против да се забавя малко за работа. Обичам го това момче!
---------
NetCutter
@eagle, казах ПИШМАН дизайнер, има разлика :D Метни се като можеш в icq
---------
NetCutter
@eagle ме увещаваше, че щял да бъде тука по това време...дизайнери, кво искаш. и пишман дизайнер да е, пак е лентай. Това ви е приликата с coder-ите :D
Стефан Митев
Rx-Ende
В занятията си като дизайнер най-много ценя прецизната работа на око..
Георги
nickname778
@Mihaelina моята основна любов и компетентност си остава paint - ще дойда някакъв начетен дизайнер :)
Никола Павлов
Nick
Ако @pesho скоро не се върне от на-майната-си, ще трябва официално да се преквалифицирам в дизайнер. Тъжно е, това е против хода на еволюцията :)
Serjo
Serjo
@Rx-Ende ,Браво е ,ти си готов дизайнер :D :)
Йордан
Qlamoff
Днес си купих .net и съм много приятно изненадан... Доста интересни неща има и според мен това е списанието за всеки един девелопър и дизайнер :)
Георги Матеев
georgimateev
@antubis как сме те изкарали дизайнер? @man0l не, то е за спомагане на минимизирането им :)
Маруш "Луци" Денчев
antubis
@georgimateev - не е честно. Изкарахте ме дизайнер :)
---------
NetCutter
Сега трябва да се правя на дизайнер. Никога не съм го можел това, а много исках да излезе нещо от мене в тая насока. Ама като немаш цент въображение...
theheaven
Правя се на уеб дизайнер. :)
Страница: 26 27 28 29 30

Филтър

Търси за
Тип постове
От потребител В група Дата