gorkiq ti...
дано бързо го оправиш ://
ха, "честито"... и аз от вчерашните жеги имам лек проблем, но добре, че е само при стартиране на рс-то...
sweet <3
nice eyes
Наистина се скъсваш..сигурно се и прехапвашш..
ехеееей...
DAT ASS.
Дано те улучим на блъскащите колички следващия път ;D
Дано, дано
е на това вече бих се качила