най-кофти е когато се връщат от дискотека, а други тръгват за работа
Прати ракия към щатите
ех как ми се прииска
Какво чакаш тогава?
далече ми е. по-нататък ако съм във Варна,а не в Бургас..ти пиша задължително.
Абе!!! Аз чаках ти да ми отговориш #блейки
Виж си сурат тифтера
(y)
Хаха
сууупер ^^
Знам!
Видях го преди няколко дена и се чудех дали да не го изтегля ама нещо май се отказах