Вен, неска на кой обект си?
Ами не зная Бо, където ме сложат.
Хмм, може да дойда и да ти доведа гости..които много искат да се запознаят с теб
жалко за машина 44 089. Беше една от най-красивите
Във архива от снимки успях да изровя една нейна снимка http://photos.streamphoto.ru/e/4/9/51f8fd63e9...05b94e.jpg
Сладурана ;р
снощи се почувствах пияна след бира и половина... ха ха ха много нося, ей! ахаха
Ей такава жена ми трябва! (икономична)
ха ха нали?! е, аз после продължих де, ама...
за къде бе ?
За my.globul и по-точно sms центъра
Браво! Само така!!!
Не бях го гледал т'ва
http://vbox7.com/play:e16d8c35
Ти ли ги търсиш?
Не. Най-малкото аз не пиша на латиница.
ха ха супер са!!! много оригинални..
Тая прилича на мойта съквартирантка ахахаха Същата откачалка е
Вен, неска на кой обект си?
Jul 22 2011, 08:20Ами не зная Бо, където ме сложат.
Jul 22 2011, 08:37Хмм, може да дойда и да ти доведа гости..които много искат да се запознаят с теб
Jul 22 2011, 08:53