шофираш пил ?
Да, но рядко..и предпазливо
благодаря! хубава е.
Искам и аз ;/
При мен са 2
cooool
оо, кажи после дали е яко, защото се чудя дали да го гледам : #pretty-please
гледах го... 2:30 направо заспивах накрая
обилно, ако може..
сладурани
експериментирайте във фотошопа да им скриете лицата. тая в дясно става потенциална кандидатка за групата "цици"
а тая вляво за група "селско-стопанска техника"
таз от ляво не е ли Лейди Гага?
шофираш пил ?
Jul 18 2011, 19:40Да, но рядко..и предпазливо
Jul 19 2011, 00:21