От къде?
от contrabanda предполагам
тая Н.Л. ми е супер антипатична!
хаха, хубавата новина е, че не познавам хора, които да не споделят мнението ви.
на мен ми харесват фотосесиите й
Приятно, у нас няма нищо
@sown , me 2
@CECOOO ela da piim kafeee
Класика.
Изобщо не ми хареса, а трейлъра останах с впечатлението, че ще бъде доста обещаващ филм
к'ви неща стават тук докато ме няма
виж и само аватара... ха-ха-ха , не се сдържах! (не се притеснявай приятелю)
ебавам се бе
хахахахах мерси Вен ;P, @CECOOO :*
Нещо подобно, което много често изрича 1 мой приятел - "Може и така да е, но не е там проблема"
Заслужава ли си да го свалям?
някои се оплакват ама на мен ми хареса