sown
Водки-мотки и утре пак на работа.. шибана работа дюд
sown
Днес трябва да изкарам куп документи.
sown
Скоро не съм поствал дъб.
sown
Хелпнах на един много добър приятел и бивш съученик за неговия личен блог.
http://stanleycyrus.blogspot.com/
sown
Следващата седмица имам 3 изпита, а грам не съм пипвал нищо..
sown
Още двама приятели зарибих да блогват в Blogger.
sown
Eat shit and die, or fuck off at least..