Искам!!!
и на теб
к'фо бачкаш е, Вен ?
Аниматор
браво, браво
И мен много ме радва като чух рекламата си я търсих
Точно. bTV рулз!
Дано тая вечер има продължение...
туй му се вика "мокри сънища"
Е, не.. не беше Просто беше хубав
Вен, е не е бил ... ама ако има продължение тая вечер знаеш ли
Явно цветовете са променлива...
Де да беше толкова лесно
just... RUN!
И на мен ми се бяга
аз от понеделник
и аз
Аз така си казвам всеки ден от последните няколко седмици и после винаги се прибирам в нас изгладнял след работа и изяждам половината хладилник.
Аз пък искам плочки ;d