btv?
мхм.
Не би ме учудило
Хахахах
страааашна песен
Не , не да не си посмял!
Едно ферари с цвят червен, едно за теб, едно за мен? Из ит посибъл? :?
тоя пост си е направо зов за обвързване по женската система..
същото става и с "педал"
пробвайте нещо по-културно,като "пичага"