@HuKouCu, Никинце, аз пича дори не го познавах... Просто бях в 9-ти клас и т'фа беше на първият ми купон в асеновград, на който ме заведе 1 съученик...
Благодаря. Онзи ден като бях на Рила се опитах да снимам така една пчела, ама стана размазано петно и бях много огорчен. Днес ми провървя с бубата обаче.
@HuKouCu, Никинце, аз пича дори не го познавах... Просто бях в 9-ти клас и т'фа беше на първият ми купон в асеновград, на който ме заведе 1 съученик...
May 26 2011, 14:42Добре, Жорки
@t0m3kk
May 26 2011, 17:00и от тогава се въздържам от хасановградски купони
May 26 2011, 17:01какво му правиха пишката после?
May 26 2011, 17:02Тоя дори не го познавам, просто беше на купона, на който бях и аз... К'фо ме интересува к'фо са му правили на патката?!
May 26 2011, 17:08