знаеш ли как се търси песен на непозната група, чието име е 'A'. целият YouTube ми излезе при търсенето
ее ся поне няква ключова дума или звучене..група ли е,мъж,жена ...
следващия път като я чуеш ползвай Shazam или запомни няколко думички от припева
Бях прекалено пиян за да запомня каквото и да било @bekyarov
успех
защоо
Ох този миличкия каква тъпа девствена физиономийка вади и тази усмивка....
Светльо ли? @CECOOO днеска трябва да танцуват стриптийз
Кажи ми ако има някоя, която си заслужава през това време смятам да хапна и да погледам Доктора
Тея не струват за 20 лева в сутиена. През цялото време слушам Two door cinema club и ги гледам как се излагат...
like!
поне аз това не го правя..
Аз също
защо бе пичове? от тях не стават приятели, не са годни да шофират и т.н. ТЕ СА СЪЗДАДЕНИ ЗА ДА УГОДЯТ НАШИТЕ НУЖДИ
И аз я игнорвам тотално спокойно неси единствен.
и мен ме блокират
дамм и на мен ми го е изписвало..
Ето , че колегата знае... SP-600UZ
е то си го пише в инфото на снимката
Откакто смених браузъра нямам свестен заместител на FxIF и не ми показва модела.
@eagle, сваляш снимката и ги виждаш тея неща не знам под Windows дали показва всичко, но под Linux вади цифра инфорамция http://bit.ly/iJWQqf
Да, бе, това е ясно. Във firefox си имах екстеншън, който се грижеше затова - FxIF. За Chrome няма подобни чудатости.