В. Сотиров
sown
Everyday I’m shuffelin... Shuffelin, shuffelin :-)
В. Сотиров
sown
Търся си аз една песничка из нета, но нито знам името и нито знам кой я изпълнява. Знам само, че е хип-хоп и мисля, че е от тази или миналата година.Забавно! :D
В. Сотиров
sown
Пичове пускайте си Слави Трифонов :D
В. Сотиров
sown
Тъкмо си направих сандвичи и започна X-files по бтв синема :)
В. Сотиров
sown
Layer Styles v 0.1 http://layerstyles.org/ - Това е готино! :)
В. Сотиров
sown
Решено е! Ще си купя новите албуми на Dr. Dre и Еминем :)
В. Сотиров
sown
Страшна песен на Еминем! "Echo" и текста е умопомрачителен! :D
В. Сотиров
sown
Давам съвети на бившо гадже за новия и приятел... лол, колко съм добричък :)
В. Сотиров
sown
Ой ти, Черно море защо тъй ривеш...
В. Сотиров
omg.jpg sown
Кат' за пиян чуек! :D
В. Сотиров
sown
Прекарах два уникално, хубави дни в комплекс "Черни Връх" с колежки! Направих много снимки и съм доволен от себе си :-)
В. Сотиров
P5100237.JPG sown
Деси(нка) ^.^
В. Сотиров
P5100132.JPG sown
Хубавичката ми тя! Винаги ми се получава когато я снимам :)
В. Сотиров
DSC00761.JPG sown
By me.
Страница: 33 34 35 36 37