Life is a game with cool graphics but bad gameplay ... Як тапет
Let the game begin!
Много си прав @nzhul
Добро утрооо (sun) Ако направиш и един сандвич за мене..
Бях направил ама ти не дойде да си го вземеш и аз го изпапах
Еххх
Хахахахахахха
А при мен пише Eй, а не Ай, хахаха http://img402.imageshack.us/img402/8545/screenshot10u.png
rough love
xaxaxaa
Ама това не съм аз
И твойта не е лесна
iSiktir и iPян ли излезе?
mhm
Life is a game with cool graphics but bad gameplay
... Як тапет 
May 11 2011, 14:17Let the game begin!
May 11 2011, 14:20Много си прав @nzhul
May 11 2011, 15:52