sown
Не зная как е времето при вас, но при нас е като на война! Ясно е, че тази година и зима няма да има... Лятото ще е голямо, но докато то дойде ще почакаме още
sown
Ихууууууууу. (Глупав пост, но с качествена снимка)
sown
А-а-а, това е снимката на годината!