В. Сотиров
Cookies.png sown
Пожелания за Рожден ден от приятели
http://vensotirov.blogspot.com/2011/05/blog-post_...html
В. Сотиров
rio_2011_movie_poster_wallpaper_background_03-t2.jpg sown
се оказа сполучливо анимационно филмче :) Хареса ми!
В. Сотиров
sown
Отново блогър. Какво да направя!? Това ми харесва... Това си ползвам ;)
В. Сотиров
sown
Не зная как е времето при вас, но при нас е като на война! Ясно е, че тази година и зима няма да има... Лятото ще е голямо, но докато то дойде ще почакаме още
В. Сотиров
sown
Камасутрата била интересна. Само ако моделите имаха малко по-малко косми на снимките щеше да е перфектно! :D
В. Сотиров
07052011178.jpg sown
Бира, Секс, ЛЕВСКИ
http://vensotirov.blogspot.com/2011/05/blog-post_...html
В. Сотиров
07052011187.jpg sown
Нова обичка за езика :)
В. Сотиров
172930_195512243800771_100000259894328_657094_7404947_o.jpg sown
Ихууууууууу. (Глупав пост, но с качествена снимка)
В. Сотиров
sown
Days of Europe Street Fest 2011
http://www.facebook.com/event.php?eid=214707415215622&notif...vite
В. Сотиров
sown
Целото Edno23 в http://faststreets.bg :D
В. Сотиров
sown
Двама циганина решават кръстословица: - Птица да завършва на "ва" - пита единия. - Гарга-ва! :D
В. Сотиров
sown
Именниците да не се скатават, а да вадят виното от мазата! Честит празник българи! :)
Георги Цветанов
t0m3kk
Честит имен ден на всички адаши и адашки! Живи, здрави и т.н. за напред ;)
Споделено от sown
В. Сотиров
P5040041.JPG sown
А-а-а, това е снимката на годината!
В. Сотиров
P5040031.JPG sown
Звяр...rawwwww!! Филтрирана снимка от снощи :)
Страница: 35 36 37 38 39