В. Сотиров
sown
Nazdrave ot nas! :)
В. Сотиров
sown
@Boryana Бо! :D
http://www.zamunda.net/details.php?id=261150&hit=1
В. Сотиров
sown
Брей! България сме в ранк листата на 13-то място в света :)
http://table-soccer.org/rankings/ranking_mixed.php?tour=201...=BUL
В. Сотиров
sown
Повърхностни рани - Ела ми го фани! Дупета насрани - Ела ми го фани! Сама ли си Ани - Ела ми го фани! Не си ли сестра ми - Ела ми го фани!
В. Сотиров
sown
За вас сИрИозните! :)
В. Сотиров
sown
Хапнах! След малко ще търча към Морската за по една биричка (да се почна от рано) :D
Симона
tumblr_lk30wy0vQo1qdmzczo1_400_large.gif MONster
my wish indeed!
Споделено от simsy и 3 други
Biskvitka
Hrisiii
Хайде деееееее лятото идва... плаж, слънце и любов!!!
Споделено от sown
В. Сотиров
sown
Понякога ми се иска да се гръмна! В този момент ако имах оръжие можеше и да се замисля...
BE PREPARED!
coolpuppy
Толкова много и различни чувства във един ден..
Споделено от sown
В. Сотиров
sown
Днеска риънимейшвъм за утре вечер! Носете си цифрови апарати, че моя се цака.. да го еа в Канона му тъп :D
В. Сотиров
nice.PNG sown
Без лоши чувства ;)
В. Сотиров
sown
Едно малко сетче на един приятел които на лято ще пуска в La Playa или Makalali :) (Иво правя ти реклама, пич!)
http://soundcloud.com/ivchoo/dj-ivcho-30min-exclusive-promo
В. Сотиров
sown
Баварец вадя от гараж.... после на масаж, гледаш репортаж за мене и моя антураж :D
В. Сотиров
sown
Нямам бг език с които да пиша през Nokia-та C6. Ебаси тъпото! А в предния тухларник имах!
Страница: 38 39 40 41 42