Наздраве... за Вас
наздраве!
наздраве
Наздраве гайз
Мда Виж и резюмето на този сериал http://arenabg.com/series_details.php?id=190
13 - добро число .
КУРРВИИИИЕЕЕ
отначало си помислих,че ще ходиш да бягаш..
и аз хеаХеаХеха @sown ще те разочаровам малко за довечера.. но няма да пия много боли ме зъб
хеаХхаехАЕ
Цецко-мецко имам и без туй да те черпя една бира ...така ,че няма да ми се оправдаваш и ти! Поне ти недей!
Готови сме!
аз ако имах изобщо нямаше да се замисля, ама не себе си а някои хора около мен...
Нали !
Tell me about it..
незнам за чувствата ти, ама снимката ти не е за тук, а за тези луксозните гланцирани хартии дето ги продават по будките
Сета бива ;-) Еавлата на пичагата : )))
Наздраве... за Вас
Apr 30 2011, 20:53наздраве!
Apr 30 2011, 20:59 през mobiназдраве
Apr 30 2011, 21:04 през mobiНаздраве гайз
Apr 30 2011, 21:16