Е, снимай, де
Fringe much?
@Angelo тъкмо го изгледах
Не се бъркам нали? Там го казаха това
ахам
да от там го чух много готин епизод м/у другото
тага ти е грешен #цици
и аз обичам такива брюнетки ^ ^
точно на такива никой нормален няма да откаже ...
Разбира се! С голямо удоволствие...хихихи
Ще ни уредиш една среща, а?
Може и две ако слушаш
Аууу ! (sun) Ми той може да не ме хареса и да не иска втора
Няма къде да ходи! (devil)
давай !!
как по-точно смяташ да го направиш?
като направя една голяма решителна стъпка, която няма да споделя в сайта
:/ не обичам големите стъпки.. плащещи са, но все пак късмет
+1
рунито никъв го нямаше ...
Типично по български. да смяташ че 1 човек ще изнесе мача.
изчакайте преди да ги платите ..на някои гледам се поправят и пращат "Кредитно известие 6385008 ..."
аз мисля все пак да се разходя и да напипа една молба за преразглеждане
Пишете ако има някакъв напредък! Да се съберем повече и да ги натоварим здраво...и както трябва....
Има напредък --> още въвлечени в схемата Вкъщи сме група от 5 номера,за 5 месеца трябва да платим около 700 лв.
НЕ ИМ ПЛАЩАЙТЕ!!.Ако не съм плащал от 5 месеца що не са ме спрели? Майната им на мобилните оператори.Няма M-tel,Globul,Vivatel всички са боклуци.
на тия всички песни има са - WTF?
Е, снимай, де
May 02 2011, 15:10