Доста
Определено доста... може друг да не му пуска бах
хората на село нямат друга работа
Хахахахахах
Бойното им знам бял кръст на бял фон е яко
Мерси
Бих го гледал само заради Kristen Bell и Sigourney Weaver
Аз го гледах заради бабката, супер перверзна е
мръсник!
Разлог?! wtf?!
Дам. Провери в Гугъл
Някак се опитват да ги разсейват ама геймъра си е геймър не ги отразяват!
да,разбрах идеята
То на геймърите им има нещо Аз все щях се изкуша да се зазяпам
И после като те убият и кажеш една си завира циците в лицето ми никой няма да ти повярва
бе тя да си ги завре после кво ти пука кой ще ти повярва Тя да е някоя брутална кака, пук да нека ме трепят
Кога го искаш? Сега!
Now, bitch...now!
Доста
Apr 04 2011, 13:35Определено доста... може друг да не му пуска бах
Apr 04 2011, 13:39хората на село нямат друга работа
Apr 04 2011, 13:51