Оооо да, определено едно от любимите
да бе,като я познавам по-скоро ти ще правиш на нея
Ние се редуваме
Парчето е мнооого леко. Fav.
мн яко а ся може да почнем и продажба и гледай какво става имам още към 500 не постнати,ама гледам да я давам по-леко
Да стана леко гей
няма смисъл от леко
ауу.. моли се да са следващите
Вече?
Вече се продават и билети
Ясно, мерси
ахахахаха накрая се разхилих на финалните надписи "Итс кайнда скери" кат' вика