В. Сотиров
sown
town of sorrow
В. Сотиров
sown
Хубаво е човек да се напие , и в къщи да го чакат три пакет с Торнадо! :D
В. Сотиров
sown
След добрия футбол, време е за запой! :)
В. Сотиров
sown
Браво бе @CECOOO хубаво, че си ти да се сетиш :D Вътре съм!
В. Сотиров
sown
Facebook - the mood weather иконките са сладурски! Днес отключих още двечки :)
В. Сотиров
sown
Слаба работа...
Георги Динков
6973.jpg gogata2427
Ако правиш най-доброто, на което си способен няма да имаш време да се тревожиш, че няма да успееш !!
Споделено от sown
В. Сотиров
sown
Имам чувството, че днеска интернет е много замрял! Заради събота ли ще да е?
В. Сотиров
sown
Днес след обяда ще разцъкаме футбол с приятели и приятели (за мажоретки) ;)
В. Сотиров
bn.png sown
Blogger Ninja - Влез и научи! http://bit.ly/e33QiU (via @svejo)
В. Сотиров
Sesame_street.jpg sown
friends are everything in this world :)
В. Сотиров
sown
Good morning! :)
Радослав
198547_157231474337033_108106415916206_337385_4432408_n.jpg Soul4o
xaxaxa :)
Споделено от sown и 2 други
В. Сотиров
sown
Лека и спокойна вечер! Аз излитам в страната на сънищата. Разбира се след Хоумър. Damn, събота и неделя трябва рано да ставам. Ще откача! :)
В. Сотиров
sown
Гледам "Адвокатите от Бостън" по , големи са шемети! След това ще дават "The Simpsons".
Страница: 56 57 58 59 60