В. Сотиров
sown
Awesome Screenshot: Capture & Annotate ;)
https://chrome.google.com/extensions/detail/alelhddbbhepgpm...l=bg
В. Сотиров
fm-14.jpg sown
Education! :D
sown
Хайде към морската градина и на плажа с бира в ръка и приятели :))
2 коментара · Feb 06 2011, 12:39 през twitter
В. Сотиров
sown
Времето днес е страхотно! Ще идем на разходка в морската градина :)
chocky / krisy
Chocolate
Music is way of life. ♫
Споделено от sown
В. Сотиров
sown
Отваряме 2-ро вино... търговишко каберне с. Пуф! :)
В. Сотиров
sown
Ох, Котьо! Преядох. 20 мин почивка, и се заемам с рязането на мезета и наливането на вино. :)
В. Сотиров
sown
Дидко е направил гръцка мусака! Ей след малко ще я подкараме...след това ни чака и 2 литра червено вино. :) Нях-нях.
sown
RT @PATLAKA: IT-специалист вика котката си: Mac, PC, PC... Mac, PC, PC..
Коментирай · Feb 05 2011, 20:31 през twitter
В. Сотиров
sown
Има ли фенове на ? :)
http://edno23.com/thesimpsons
В. Сотиров
sown
Започна "Dark Time" по Радио ORV (малко метъл) :)
http://www.orvmedia.com/shows
В. Сотиров
tumblr_lg1qy2hsZK1qzp2x4o1_500.jpg sown
Този, който не цени живота, не го заслужава. - Леонардо Да Винчи :)
В. Сотиров
sown
@Rx-Ende чак сега забелязах, че като смалиш даден линк със и под него има интересни мисли.. :)
В. Сотиров
sown
Спама всякаш намаля... :)
В. Сотиров
sown
Стелко, защо ти е толкова голяма статията!? X.x
Страница: 85 86 87 88 89