то няа много стойностни
Все ще се намери нещо интересно..
Не му завиждам..
А и честито!
@ReXTaN http://twitter.com/#!/thesown/status/33427726517936128 , @Method-X 3ките най-трудно се изкарват
Браво )
Честито!
Мерсаж @Anellya @simsy
Акаунта ти ако е със парола, няма да се показват. Също трябва от настройките да си добавиш името(на edno23), след това напиши пост във twitter и готово.
Няма как да стане! Има някаква странна зависимост, че колкото повече получаваш, толкова повече искаш.
Ми направете по default някой ненужни известия.
Когато съм го писал това не съм бил адекватен Мерси за хинта
Гугле Хром (:
При мен всичко е нормално....
http://edno23.jump.bg/sown/tab:coleagues/filter:followers
И ново Лого :Д
Също!
Yes, master..
Master Joda?
то няа много стойностни
Feb 04 2011, 13:06Все ще се намери нещо интересно..
Feb 04 2011, 13:12