В. Сотиров
ninja-blade-C.jpg sown
Ninja Blade ми дойде в повече!
BE PREPARED!
coolpuppy
Just for the rush..
Споделено от sown
В. Сотиров
sown
Къде съм най-редовен? :)
В. Сотиров
sown
Добро утро и от мене. Събота сутрин, и аз съм станал. Това трябва да се драсне някъде! Деня ми започва с два круасана и едно кисело мляко...
В. Сотиров
sown
Мен ме радваше jump.bg ;)
В. Сотиров
sown
Влизам да се къпя и след което потеглям към при жената.. :)
В. Сотиров
sown
Айде минах на да видим как ще тръгне :)
В. Сотиров
sown
Бирената халба е твоето собствено от наслада, поставено на масата. :)
В. Сотиров
sown
Днес дозата ми дойде в повече. Мисля малко да си почина от четене, следене, цъкане и т.н. и т.н. Предозирах! :)
В. Сотиров
sown
Бавничко зарежда ,но пак си ме радва. :)
Анатоли
today-randoms-26.jpg Snik4er
Eй тва е да си про!
Споделено от ReXTaN и sown
В. Сотиров
sown
Колкото тъпо и малоумно да звучи, платформата не била толкова зле! За няма и 20-тина минутки си направих сайт, с , странички, коментари и т.н. :)
В. Сотиров
sown
В отговор на @Method-X , АЗ 4:0 :)
http://edno23.jump.bg/view/post:1291321
В. Сотиров
brancusi_selfportrait_33_34.jpg sown
Спрях се на Константин Брънкуш. :)
Мишо
muiiio
Как действа интеграцията на Едно23 с Twitter?
Споделено от sown
Страница: 86 87 88 89 90