Иво Станков
stankoff
@izbranonet ние те следим ама ти не се обновяваш :D
Иво Станков
stankoff
Adobe ми прецака отварянето на сайтове през Mac OS X...
Иво Станков
stankoff
Наивност - в България като пресичаш еднопосочна улица да се огледаш само в едната посока :)
Иво Станков
stankoff
@axel да
Иво Станков
stankoff
Утре сутрин "Тази сутрин" е във Варна
Иво Станков
stankoff
Вече над 1,000 сайта са показани в уеб дизайн галерията Designer Source
http://www.designersource.net/
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy "Алфисти от всички страни, съединявайте се!" :D
http://is.gd/1c7Ky
Иво Станков
stankoff
@man0l нещо наподобяващо лого си сложил на unone? :)
Иво Станков
stankoff
Гледах "Ангели и демони" - наистина добро филмче
Иво Станков
stankoff
Доста съм луд :) Подкарах и звука на Mac OS X
Иво Станков
stankoff
Не можах да подкарам звука на Mac OS X... утре ще се мъча пак
Иво Станков
stankoff
Ако всичко е готово до утре, ще пусна статия в блога.
Иво Станков
stankoff
iМам Dell iNspiron 1525 с Mac OS X 10.5.6 :) В момента слагам драйверите. Вече има интернет.
Иво Станков
stankoff
Трети опит за инсталация на Mac OS X - с нова версия
Иво Станков
stankoff
"Купуването на Nokia за 15 лв не е престъпление" - Много голяма реклама :D
Страница: 106 107 108 109 110