@Rx-Ende доста форуми изчетох и да ти кажа никой не е успял от първия път трябва доста късмет да се уцели версията и необходимите драйвери при инсталацията
@Snooby тя е мажоритарен кандидат от Варна. Може да се гласува за нея само във Варненския район, а ако не си от тук - с една бележка, за която вече мина срока