Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy може и да няма... но така както свърши, могат да се направят поне още 2 сезона :) като го изгледаш ще изкажеш мнение :)
Иво Станков
stankoff
@Soul4o дам
Иво Станков
stankoff
Явно ще има още сезони на Reaper
Иво Станков
stankoff
Нова ТВ прекъсна за няколко секунди и в момента има лаг м/у картина и звук :)
Иво Станков
stankoff
@Domsdey 3 часа тъпотии...
Иво Станков
stankoff
Филмът 'Watchmen' налази торентите. НЕ ГО ГЛЕДАЙТЕ.
Иво Станков
stankoff
Tuning.bg използват WordPress
http://www.tuning.bg/
Иво Станков
stankoff
Не е истина... утре мисля да слагам Mac OS X на лаптопа ми, а @laptop днес са пуснали тема "Въведение в Mac OS X" ... обичам го тоя сайт и екипа му :)
Иво Станков
stankoff
Sinoptik.bg вече е брандиран с Nescafe frappe
http://sinoptik.bg/
Иво Станков
stankoff
@blacksnoopy изгледа ли втори сезон :) на мен ми остана последния фатален епизод само
Иво Станков
stankoff
@alexnickerman lightbox, има plugins
Иво Станков
stankoff
Излезе Top Gear S13E01
Иво Станков
stankoff
Няма лошо да губиш контрол понякога, стига да не си контрольор :D
Иво Станков
stankoff
Днес стана добра VW сбирка... научих и как се прави колата да е с една чистачка a.k.a. тунинг чистачка :D
Иво Станков
stankoff
@stylius очевидно не си ти... другия няма снимка на профила, а и ако си мислиш, че си само ти с тея имена в Facebook...
Страница: 108 109 110 111 112