theheaven
Чудя се къде спят ПР на партиите във времето преди началото на предизборните кампании.
theheaven
Ни вест, ни кост от имейла за активация в Clixpy вече около час.
theheaven
Не помня кога за последно съм станал толкова рано сутрин...
theheaven
It's good, it's good, it's GOOOOOOOD!
theheaven
listening to club life @ 538
theheaven
Хубаво ни тресна земетресението..
theheaven
К'во сменят дизайна на тоя Фейсбук през 2 дена, тъкмо свикнах и пак.. и без това не ми е от най-любимите сайтове, па го намразих още повече.
theheaven
Чакам да ми донесат първия брой на .Нет заедно с тениската
theheaven
Тръгнах от AI (Изкуствен интелект), и стигнах до "Сам дойдох"...