theheaven
@Hamaelleon, ..оптималните настройки на Апачето, за да не забива целия сървър, ако се препълни паметта. Лични впечатления: най-доброто съотношение цена-качество
theheaven
@Hamaelleon , инсталираш един Webmin na VPS-a и всичко е ток и жици :) Така или иначе VPS-a идва с инсталирани Апачета, MySQL и т.н. Остава само да налучкаш...
theheaven
@Anellya , тази снимка ми напомни за ученическите години :)
theheaven
Днес ми върви само на хард дискове..
theheaven
Neterra издъхват или така ми се струва??
theheaven
"Българската Коледа" вярно си е българска... някои неща в държавицата никога няма да се променят, не и в скоро време..
theheaven
Дъждът се сипе на ледени парцали..
theheaven
"Are we human? Or are we dancer?" Питат The Killers :)
theheaven
@blacksnoopy, що не я показа по-рано таз клавиатура.. днес дадох 50лв. за нещо подобно, само дето светка в синьо :-)
theheaven
Някой наоколо си е пуснал безжичната мрежа без парола вече 2 дена, имало щедри хора в наши дни!
theheaven
@blacksnoopy, като отвориш сайта -> Edit site preferences -> Network -> Browser Identification. Кеф ти ФФ, кеф ти ИЕ :)
theheaven
@blacksnoopy , Операта има една много хубава функция "Mark as Internet Explorer" :)
theheaven
@man0l , активирани ли са ваучерите?
theheaven
И отново за торентите..
http://www.bloodys.com/?p=1336
theheaven
В очакване на DELL Inspiron 1525! Надявам се, че няма да ме разочарова
Страница: 11 12 13 14 15