theheaven
long live UPS! Ако и нета не спираше щеше да бъде просто супер!
theheaven
Котка срещу принтер.. кой ще победи?
theheaven
ще взема да се абонирам за списание .net.. от Суперхостинг давали 25% намаление
theheaven
Стенният часовник е спрял и се излежавам спокойно в леглото, като си мисля, че е още 9 ч..
theheaven
@naddito , успя ли да си намериш филма?