theheaven
@man0l, затова аз съм привърженик на мотото "Прави (работи) това, което ти харесва, след това намери начин да изкарваш пари от него"
theheaven
Мамка му, добре ми дойде този огромен сандвич, цял ден не бях хапвал и сега едвам дишам...!
theheaven
Пфуу, не мога да намеря една нормална флаш картичка за рожден ден... или ще е прекалено детска, или пък за по-задълбочени отношения!
theheaven
К'ва е тая скукааааааа!?!
theheaven
Мамка им на nested заявките!