Георги Гърдев
GeorgeSG
Добрютро..
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ъм.. В About-а на Google Chrome пише © 2006-2008?! Какво трябва да значи това? Че го разработват от 2 години?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Не, честно. Вече супер се дразня от тея avtorentacar глупости. На къдет се обърна се тва. И сички големи SEO мастъри.. Ебаси! Кога е края на това чудо?
Георги Гърдев
GeorgeSG
Добро утро :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
добро утро :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@podmatrix, каква му е цената на Ibanez-а? Иначе наистина красива работа.. :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, мерси че ме подсети да мобилната версия :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Хм. Бях го пробвал Google Reader на GSM-а, ама на тъча друго вика. Даже е много-много удобен. Оставам с него :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, не ми е удобен и той много. Но май ще го преживея... Или ще се реша и ще си набера фийдовете. Таман да посвикна още малко на клавиатурата :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, абе по-добре е с app. Просто е по-лесно отколкото постоянно да зуумвам и т. н.
Георги Гърдев
GeorgeSG
Искам да си въведа RSS Feed-oвете в iRSS на Touch-a, ама така да ме мързи :D А и не са малко - към 30 са ми в Google Reader-a.. :(
Георги Гърдев
GeorgeSG
Не мога да си намеря Guitarist обаче :( Имам GuitarToolkit, Pianist, Band..
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, мерси, за 595 лв с доставката го взех :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a ъъъъм :D тя излезе преди месеци сигурно :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, мога само free apps да свалям от там :)
Страница: 83 84 85 86 87