Георги Гърдев
GeorgeSG
@Rx-Ende, не мога да пазарувам от AppStore :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Super Monkey Ball наистина е много готина игрица.. Ама е леко трудничка..
Георги Гърдев
GeorgeSG
Охх стига сьм лежал. Влизам в банята, и после имам да преинсталирам едно РС
Георги Гърдев
GeorgeSG
Току що станах. Всьщност не сьм ставал :D Браузвам си и слушам музика както сьм легнал. :) мечта ...
Георги Гърдев
GeorgeSG
@n3mo Има и много безплатни програмки ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
И вече имам кирилица на Toucha
Георги Гърдев
GeorgeSG
@X7r3M1s7a, мерси :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Ъпгрейднах Touch-a до FW 2.0 и сега разгледах AppStore-a ;)
Георги Гърдев
GeorgeSG
edno23 mobi e kato detska igrschka prez wifi :) Goljam kef. Ostava da propishe na kirilica...
Георги Гърдев
GeorgeSG
purvi post prez iPod-a :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
Хех.. Току що забелязах, че иконката на Calendar-a на SpringBoard-a на Touch-а показва актуална информация - 3-ти, сряда :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
Мисля, че през Installer и през PCто ще мога да си кача достатъчно неща :)
Георги Гърдев
GeorgeSG
@cyb3r, аз мислех да го Jailbreak-на с Firmware 1.1.5. За AppStore не трябва ли iTunes acc (за което пък трябва валидна не-българска дебитна карта)?
Георги Гърдев
GeorgeSG
@sandprince, като дойде и WiFi Router-a :D
Георги Гърдев
GeorgeSG
@sandprince, iPod Touch 8Gb
Страница: 84 85 86 87 88