Дацко Маринов
NjoYko
Добро утро България. Времето е чудесно, но жалко че е понеделник а не петък. Успешна седмица на всички
Дацко Маринов
NjoYko
Трябва да уча за утре но не знам как ще стане. Още имам махмурлук от петък :S
Дацко Маринов
NjoYko
Много съм зле :( Препих тотално вчера и още съм като дроб.... Повече никога алкохол !!!
Дацко Маринов
NjoYko
Ооо най накрая дойде петък :))))))
Дацко Маринов
NjoYko
Охх и неска го изтикахме тоя ден. Да идва утре по бързо че св. Петък е празникът на празниците и разбира се ще се полее подобаващо
Дацко Маринов
NjoYko
Добър Вечер народе :P
Дацко Маринов
NjoYko
Айдеее пак на даскалооооо
Дацко Маринов
NjoYko
Добро утро
Дацко Маринов
NjoYko
Нещо много ми се доспа. Лека нощ на всички : )
Дацко Маринов
NjoYko
Страшна е серията на Prison Break ама жалко че е последнта :(
Дацко Маринов
NjoYko
Ще гледам серийката на Prison Break (happy)
Дацко Маринов
NjoYko
Отново стана време за даскало.
Дацко Маринов
NjoYko
Браво браво като гледам и дата.бг е пуснала ревю на сайтчето
Дацко Маринов
NjoYko
Отново трябва да уча по химия :(
Дацко Маринов
NjoYko
Отивам да спа че утре ме чака доста интересен ден. Лека
Страница: 119 120 121 122 123