Дацко Маринов
NjoYko
Абе... луда работа са тия жени бе.....
Дацко Маринов
NjoYko
Лелеее от 11 часа както съм почнал да обяснявам как се отваря торент и как се пуска да се дарпа чак до сега 12:50..... Жени....
Дацко Маринов
NjoYko
Днекса явно ще се мързелува яко.... не ми се пишат никакви кодове. Поздрав с песничката на Kubaka feat Ivo Malkiq - baby baby baby
Дацко Маринов
NjoYko
Хора... искам да ви попитам нещо много сериозно..... Има ли лекарство срещу мързел !?! :(
Дацко Маринов
NjoYko
Най на края се прибрах от даскало. Време е за обилно ядене и продължавам работата по проекта : )
Дацко Маринов
NjoYko
Стига толкова работа за днеска. Лека нощ на всички :)
Дацко Маринов
NjoYko
много готин ден неска : ) Вече съм си в нас и не мисля никъде да излиза тази вечер
Дацко Маринов
NjoYko
Апфф неска съм от по рано на даскало.. ужасна работа
Дацко Маринов
NjoYko
Добро утро на всички : ) Отивам да видя какво да хапна и после трябва да се захващам с учене
Дацко Маринов
NjoYko
Сайта на BTV е станал просто страхотен ;)
Дацко Маринов
NjoYko
Време е за relax прибрах се от даскало. Мисля да се наям като прасе.. мама е сготвила нещо много вкъсно
Дацко Маринов
NjoYko
Отново е време за даскало. Лек ден на всички
Дацко Маринов
NjoYko
Лека нощ България : )
Дацко Маринов
NjoYko
Подготвям компа и утре окончателно се отървавам от тази боза. Windows. Минавам отново на любимото си Debian-че :)
Дацко Маринов
NjoYko
Ммм интересно. Вече и Азис си имаме тука :D
Страница: 119 120 121 122 123