NjoYko
Абе... луда работа са тия жени бе.....
NjoYko
Лелеее от 11 часа както съм почнал да обяснявам как се отваря торент и как се пуска да се дарпа чак до сега 12:50..... Жени....
NjoYko
Днекса явно ще се мързелува яко.... не ми се пишат никакви кодове. Поздрав с песничката на Kubaka feat Ivo Malkiq - baby baby baby
NjoYko
Най на края се прибрах от даскало. Време е за обилно ядене и продължавам работата по проекта : )
NjoYko
много готин ден неска : ) Вече съм си в нас и не мисля никъде да излиза тази вечер
NjoYko
Апфф неска съм от по рано на даскало.. ужасна работа
NjoYko
Добро утро на всички : ) Отивам да видя какво да хапна и после трябва да се захващам с учене
NjoYko
Време е за relax прибрах се от даскало. Мисля да се наям като прасе.. мама е сготвила нещо много вкъсно
NjoYko
Отново е време за даскало. Лек ден на всички