NjoYko
най-накрая !!! Гордея се със себе си близо 2 месеца по сайта и вече е почти готов (happy)
NjoYko
Мисля че е време се зафана си довърша проекта че изоставам със срока :S
NjoYko
Не неска през ноща трябва да излезе или утре сутринта : )
NjoYko
Много жалко че това ще е последното епизодче.... и вече чак Септември месец..
NjoYko
Фенове на Prison Break има ли ? Това за мене е най-добрия сериал
NjoYko
На мен ми е се тая както става в Косово.....