тези сякаш танцуват самостоятелно.
тряаше да туря хаштаг тату
Ще ми се да кажа същото, нали @VPenkov
Ама аз тебе не те знам кога си раждан :о
@notexist тцтцтц...
ти ше ми простиш на мен :*
Аз съм с Direct Deposit ( like a boss ) .
това си го копирала от последният ти и-мейл от тебе към тебе
Хахах, абсолютно правилно твърдение Ама му махнах грешките, че снощи в полузаспало състояние си пратих и-мейла
найс. заровена е в коса и татуси и коса.
някой ден и аз ще имам татуси и ще имам коса
Столичани в повече
а бе да, дървото на живота
fringe
Da Vinci's Demons, Hannibal
the wire - e nai-dobriqt, koito sum gledala