ох, луната откакто съществува <3
И идиотите с нея <3
Преди няколко дни го видях - Разминахме се в едно задръстване в Лозенец.
Много ме радва
Рачков е мега луд
Те много са качествени, ама Къци по принцип не съм го виждала в такава светлина. А в Две капки вода страшно ме радва, прави страхотни имитации
Сладкоооо, сетих се какво е сбърканото в тоя свят... Киро си е направил фейсбук
Аз ям един сникерс на година
до преди месец и аз бях така сега са малко повече
Никога не съм била голям фен на сладкото. Ама сега ми донесоха 2 бурканчета лютеница и всеки ден си отварям хладилника да налапам лъжица лютеница
Лютеницата я е измислил Господ!
е ся да бях на гости на Слави..
Баси тъпото, това видео аз съм го правила и са го махнали от тубата.
И от тубата и в кутията я няма! Останах като гръмната. Иначе браво за видеото, доста съм го въртяла ;д