шУс!
notexist
Не мога да си избера в кого съм по влюбена, в Кас или в Дийн :D
шУс!
notexist
Капитанчо Американчо не беше никак зле, но както винаги, ние двамата бяхме единствените, които се смяхме :D
шУс!
notexist
Каквото беше си беше
шУс!
BlNgzySCUAAW3RK.jpg:large notexist
Ах, луната днес <3
шУс!
notexist
И мамка му, Къци е баси якия :D :D
шУс!
notexist
Добре, този клип ме съсипа :D
https://www.facebook.com/photo.php?v=10152304175080727&set=...ater
шУс!
notexist
Мойта музика е в твоя уууум, да я таковат таковата, сега цяла седмица ще ми е в главата тая :D
шУс!
notexist
Сутринта прескочих понеделника и реших, че е вторник :D
шУс!
IMG_20140413_182033.jpg notexist
Хваля се, че пак пръснах десет кинта за сладко.
шУс!
1606859_10152326405218104_5225918973620178115_n.jpg notexist
Няма как да не го постна :D
шУс!
tumblr_n2gguzsUUm1t49ok1o1_400.gif notexist
Ахахааххаха
шУс!
notexist
и съм си забравила телефона в колата.. чудно
шУс!
notexist
оф. напих се. не е редно ;д
шУс!
notexist
И те така, Слави се гаври с троновете ;д
шУс!
notexist
Баси тъпото, тая песен само тук я намерих :о
http://www.videoclip.bg/watch/140447
Страница: 54 55 56 57 58