notexist
Ей, и тая песен от кога не я бях слушала..
notexist
Ей тоз го сънувам много често <3 ;д
notexist
Иии за едно лято в Бургас и казанлъшките понички ,3
notexist
И все още в миналото, но този път по близкото <3
notexist
Върнах се пак в миналото ;д
notexist
А да питам, някой знае ли какво е пилешки копан?
notexist
Утрото не е това което беше
notexist
Ся като свърши къртичката, ще сляза да си купя сладолед и шоколад и кола и още шоколад.