някой друг има ли го тоя проблем?? Да се обади, ако има
@engise проблема е в твоя телевизор, при мен е добре
И при мене е добре...
много добро
мерси
я метни насам
Още ли искаш да го пробваш?
ВСИЧКО ЕК ОНСПИРАЦИЯ
me gusta
От любимите ми!
Обожавам го <3
Като френско Версаче си.
Като Адибас от руския пазар, дето продават само цигани ;д
Само домашна!
Е то другото не е ракия, ако не е домашна 50 и няколко градуса... ;р
има 4 вида ракия - домашна, burgas 63, саке и всичко останало
хм, единствената ракия, евър, която съм пил и ми е харесвала, бешеее "Кехлибар" на Карнобат. Даже нашата домашна не мога да пия :/
метни насам