Йес, итс гууд.
абе има една такава работа ... хм ...
Като епидемия
oldfags gathering
return of the jedi !
Thanks! :* Ето и за теб: https://www.youtube.com/watch?v=8dDzknG2SfI
Хубава еее ^^
Нали! Има много хубави песни!
Боабаб
Яжте ми чушката.
Гръмнете го с пушката!
Яжте ме с пушката!
боцни я с чушката!
Снимките били с ефект "Първоаприлска шега". После аз съм била откачена
Йес, итс гууд.
Apr 05 2014, 13:44абе има една такава работа ... хм ...
Apr 05 2014, 14:08Като епидемия
Apr 05 2014, 14:09oldfags gathering
Apr 05 2014, 14:19return of the jedi !
Apr 05 2014, 15:44