notexist
Имам муза, но ме и ме мързи. Кво прайм са?! Са.. са.. Кво прайм са? /олигофренията ме затресе/
notexist
Дори и най големите кретени са очарователни в компанията на бебе ^^
notexist
И кво се е случило на тоя прословут ден, та само ми го повтарят из фейса и тутъра?! Освен битката при Сливница..
notexist
Не мога да се наслушам ^^
notexist
А да.. И се заколих с макетен нож, докато се правих на майсторка ;/
aз я гледах снощи бе
Nov 06 2013, 18:20грешка, днеска сутринта
Nov 06 2013, 18:20ми кво питаш тогава
Nov 06 2013, 18:23Ами не помня как се казваше епизода де
Nov 06 2013, 18:43Кво общо има това пък
idiot ;d
Nov 06 2013, 18:46