шУс!
notexist
i lost my shoe :D Ох, тая серия е ненормална, още с началните надписи кърти :D
шУс!
notexist
@nemesys гледа ли самолетите? :D
шУс!
1460047_544227135660739_1487478003_n.jpg notexist
Хахаха, sleepy hollow vs supernatural.. Моята реакция беше същата :D
шУс!
1394259_544244032325716_17285446_n.jpg notexist
Pudiiing and pie ;d
шУс!
1456548_544318035651649_969210_n.png notexist
ld
шУс!
notexist
Имам муза, но ме и ме мързи. Кво прайм са?! Са.. са.. Кво прайм са? /олигофренията ме затресе/
шУс!
notexist
Дори и най големите кретени са очарователни в компанията на бебе ^^
шУс!
notexist
И кво се е случило на тоя прословут ден, та само ми го повтарят из фейса и тутъра?! Освен битката при Сливница..
шУс!
Maksim-Mashnenko_11600_600.jpg notexist
Влюбих се ;о
шУс!
Maksim-Mashnenko_13600_600.jpg notexist
Perfect <3
шУс!
943728_501143323316921_824061083_n.jpg notexist
хъхъхъ
шУс!
notexist
Не мога да се наслушам ^^
шУс!
1458456_10201702341993759_147727754_n.jpg notexist
След три часа обикаляне по спортните магазини, най сетне харесах сак! Дано му допадне и на него :)
шУс!
notexist
А да.. И се заколих с макетен нож, докато се правих на майсторка ;/
шУс!
notexist
Въй, дали Нейтън умря? Ха дано, че и без тва ме дразни три сезона вече :D
Страница: 80 81 82 83 84