шУс!
notexist
wow, не си бях влизала в стария скайп от сто години :о
шУс!
notexist
Ooh, you pre-decorating. I like it :D
http://www.avtora.com/news/2013/11/10/doctor_who_the_day_of...ideo
шУс!
notexist
Прибирам се, проверявам си сайтовете и какво да видя?! ПЪРСИ ДЖАКСЪН!
http://zamunda.net/details.php?id=379269&hit=1
шУс!
notexist
Това последното го копи/пейстнах ама ме мързеше да слагам кавички ;д
шУс!
notexist
Много по-яко беше като пишехме целувките с {} или {P}, а не с :* ...тва последното е супер безлично, лишено от емоция и смисъл.
шУс!
1452162_10153438778455389_1296897299_n.jpg notexist
woooo
шУс!
notexist
Пружинирам и подскачам и пляскам и се чувствам мноооого добре :D Все едно е пролет :D
шУс!
notexist
оо колко съм щастлива че няма място под леглото ми, където да се скрие някой и да ме докопа докато спя ;д
шУс!
notexist
:P
шУс!
notexist
Обичам четвъртъци като този ;д и да знаете, че новия Робин Худ се крие в Русе :D
шУс!
notexist
baby, remind meee <3 Нещо съм залюбила кънтрито
шУс!
1422561_10153435152015389_1562207761_n.jpg notexist
АаАаааа, какво ми е сладкоо ;д
шУс!
notexist
Never be you
шУс!
tumblr_mvomhuJeQc1s8z5glo1_500.jpg notexist
Grab my ass
шУс!
tumblr_ms7xv3NLDF1sos57no1_500.gif notexist
Някой е снимал двата ми телефона да си говорят :D
Страница: 79 80 81 82 83