Точно като се реших да ида до магазина и то взе че заваля и комшиите пак ми резнаха нета. Добре, че обичам дъжда и си имам резервен вариант за нет :Д Cool!
Сещам се, когато ходех на даскало си бях записала всичките сезони на Ipod-a И ги гледах в час. Заливах се от смях, а всички ме гледаха странно понеже съм със
слушалките и един ден дойде директора с някви инспектори и аз не станах, а си бях забила да гледам и докато се усетя да стана всички седнаха и беше просто epic.