шУс!
notexist
Едно ми е слънчево <3
шУс!
notexist
Къде в Пловдив предлагат най-хубавите ребърца?
шУс!
notexist
Оххх, новия сезон на Haven <3
шУс!
notexist
Ммм, разни канарчета още ми крещят по улиците..
шУс!
notexist
Ще вземе да ми стане навик да пия коктейли в Бизар ;д
шУс!
notexist
Палачинки или пържени филийки да правя?
шУс!
gei.jpg notexist
@Nona ето това е мъка, ако питаш мен ;д и има още две, които също са заключени и ни една отключена :D
шУс!
notexist
Леле, станала съм зла ;д
шУс!
notexist
Айде канарии ;д не ме кефите, ама локото са още по зле ;д
шУс!
notexist
Joey dosn't share food!!! :D
шУс!
notexist
Точно като се реших да ида до магазина и то взе че заваля и комшиите пак ми резнаха нета. Добре, че обичам дъжда и си имам резервен вариант за нет :Д Cool! :D
шУс!
notexist
Мързи ме да сляза да си купя кисело мляко за мусаката.. Мъка!
шУс!
notexist
Вместо да чета за изпита аз гледам Приятели и се спуквам от смях :D
шУс!
notexist
Донесох кекс! И мусака! :D
шУс!
notexist
Умрях от студ, утре отивам до стз да си взема дрехи и кекс :D
Страница: 89 90 91 92 93