шУс!
notexist
Спуках се да се смея на тая сцена :D Чак сълзи пуснах и за малко да падна от леглото :D п.с. след 3-тата минута.
http://youtu.be/C5MN7Q3sD8o?t=2m57s
шУс!
tumblr_ms1ybaNK7Y1rf7ekso1_500.jpg notexist
Love is all around <3
шУс!
notexist
Минах на вълна тортила чипс с лют лют сос. СинемаСити са виновни! :D
шУс!
notexist
Хаха, ебаси яката реклама :Д
шУс!
1236733_10201280875137351_1136757447_n.jpg notexist
Малка част от богатството ми
шУс!
1185135_583047255085974_193759572_n.jpg notexist
So much pain ;d
шУс!
notexist
Дали ще го дават на киното :D
http://www.imdb.com/title/tt2002718/
шУс!
ravnis.jpg notexist
хората ме уважават :D
шУс!
1231667_10152174363484008_250765606_n.jpg notexist
Ето заради това харесвам Мен.бг, а не Воман.бг :D
шУс!
tumblr_lu0f3g9MgB1qlypcso1_500.gif notexist
Избраха актьор за главната роля в 50 нюанса сиво. Доволна съм от избора <3
шУс!
aBKwjoQ_460sa.gif notexist
Ей така подскачам и аз :D
шУс!
BTQTHoNIQAA_OtN.jpg notexist
"Сготвих" солен кекс за вечеря ;д Като ме мързи да мисля друго, това ще е ;д
шУс!
tumblr_msayfk9GRq1szkcj5o1_500.jpg notexist
This gonna be.
шУс!
notexist
Мойте сладки зомбенца с хубаво качество ^^ добре, че само ррръмжат и няма да ми трябват субтитри. Ах, обичам да гледам зомбенца ^^
http://zamunda.se/details.php?id=367767&hit=1
шУс!
notexist
Пък днес пак имам имен ден ;д Честито да ми е ;д
Страница: 91 92 93 94 95