Хубава снимка!
Нали! Обожавам слънчогледи, обожавам!
Това май го бяха постнали тук вчера ;д
Ужас... трябва да си много зле, за да причиниш това на някого. ;а
в моя таймлайн го няма, не следя всички
ти си болна, ма
Yes, I am
11 oct *____*
Май трябваше да поясня, че този задник принадлежи на актьора ;д
аз не видях змията да помръдва, дори ;д
Ела ми сготви и на мен, че ми писна да ям банички и сандвичи
обожавам солен кекс ^_^
Трябва да ти дам рецептата, супер вкусен е този. Прави се с брашно и грис 1:1 :о
гибе ту ми!
Nice one.
Не ме кефят розите.
Да и аз не се кефя на розите. И вълка може да го променя да вие и все едно кръгчето на капана да е луна. Но като идея много го харесах
Е как да стане хем да е капан, хем да е луна? И ти пък какво общо имаш с вълци, капани за сънища, луни..?
Харесвам капаните отдавна бе, а луната си ми е придружителка и тя от доста време, където и да ида тя е там пък на вълци се радвам от скоро
Честит! ^^
Миминден е, явно ;д
Марийкен ден по старо му :Д
оф, Боже, бях го забравила това за новия и стария стил :д честито, жената :*
мерси женичката ми :*