rhea
Събудих се, малко с мъко, но все пак съм на два крака, вместо по гръб и си правя кафе.
rhea
Пращах, получавах снимки. Полезна вечер. Сега взимам кутийката сладолед и се сплесквам да си почивам.
rhea
Разсънвам се още малко и отивам да си взема нещо за хапване, че досега спах. Тежка нощ беше снощи, тежка.
rhea
Хмм, нещо гърми. Може да е буря, а може и да не е. Хммм.
rhea
Ето това ще ми е фона вече. Толкова е сладко.
rhea
Пускам един сешоар на тиквата и хуквам на зъбар.
rhea
Защо масово вече искат CV и снимка. Преди не беше така. Сега трябва да си сканирам снимката ли???