Ив
rhea
До 17 часа се случиха много взривове и едно малко земетресение. Какво ли ни очаква до полунощ. :)
Ив
rhea
Грехът ме обзе. Влязох в любимия ми магазин за мъниста и не можах да не си купя нещо.
Ив
1215080925656497.jpg rhea
Ето това е. Метъла покорява всичко и всички. Е такава баба ще съм някой ден.
Ив
rhea
Като си изпия кафето ще ходя да си правя панорамна снимка на зъбите, да плащам телефони и нет. Мразя тия задължения.
Ив
rhea
@ejankulov аз съм в центъра, до Попа. И като разбрах колко е далеч се изумих какво чудо е било.
Ив
rhea
Сега разбрах какво беше това сутринта, което ми разтрака джамовете.
Ив
rhea
Ох, обругаха ми ченето. Една пломба и един в процес на умъртвяване. Ауч.
Ив
rhea
Отивам за зъболекар. :(
Ив
rhea
Размърдах се и като пийна малко кафенце и пиша един смс на брат ми ще седна най-сетне да пиша в блога си за Джулая на Витоша.
Ив
1214926888816100.jpg rhea
Изкъпах се и вече не мириша на шишче :) Сега качвам снимки в flickr, а после отивам да хапна и сигурно пак ще спя. :) Ето и една снимка на изгрева от Витоша.
Ив
rhea
Опитвам се да се събудя след Джулая. Беше супер.
Ив
rhea
Айде аз хуквам даправя кафе в термоси и да изчисля акробатиката как 6 души ще се возят в колата на гаджето ми. :)
Ив
rhea
There I was on a july morning Looking for love; Ще падне веселооо
Ив
rhea
Около 5;25 ще е изгрева. Днес е било 5.22, те са +/- няколко минутки.
Ив
rhea
Как да разбера в колко часа ще изгрее слънцето на 1 юли. Ровя, ровя, нито един сайт не пише.
Страница: 52 53 54 55 56