Ив
rhea
Отивам да търся храна. И после защо ям бокулуци и вечно нямам пари, защото нищо не слагате в хладилника!!!
Ив
rhea
Пийвам още малко кафенце и отивам да пиша.
Ив
rhea
И аз се изкъпах и се чувствам супер свежо. Днес беше ползотворен ден и ще се наградя с полуфинал, псуване и бира.
Ив
rhea
Брат ми е пратил снимки от Лондон. Супер красиво е. И има от ония голееми високи шапки с британското знаме, дето и Джоуи от "Приятели" имаше. :)))
Ив
rhea
Писах смс на майка да ми купи кафе, а сега отивам да почета малко. :)
Ив
rhea
Ох, трябва да похапна нещо, а вкъщи пак няма нищо вкусно. Тая домашна диета ще ме умори.
Ив
rhea
Готова съм с първата "сесия" freelance творчество. Справих се доста добре. :) Доволна съм, ще си купя сладоледче.
Ив
rhea
@man0l Довечера ще напиша в блога. Като мине и следобедната сесия. ;) Справих се доста добре всъщност. Ще пусна извадки.
Ив
rhea
Отивам да пиша, че си имам норматив. :)
Ив
rhea
Поздрав с едно от любимите ми парчета. Hammerfall - Blood bound
Ив
rhea
Малко Hammerfall за събуждане :)
Ив
rhea
Оох, вдигнаха ме престъпно рано. Ужас. :(
Ив
rhea
“Мотивацията те кара да започнеш. Навикът е това, което те поддържа.” ~ Джим Рон
Ив
rhea
@man0l :) Сега си възобнових един леко позабравен блог и там ще си пиша всичко около напредването. ;)
Ив
rhea
@man0l така си е ;) но моята цел не е само блога ми, а и лично усъвършенстване и подобряване на способностите.
Страница: 54 55 56 57 58