rhea
Oт утре започвам нов експеримент с писането си. Ще го превърна в навик, вместо в случаен изблик.
rhea
Хахаха - гей парад в София. Баси майтапа. Ако не стане масов бой те пък на.
rhea
Хапнах едно сладоледче, имам още две в камерата. Живот ли бе да го опишеш...
rhea
@man0l добре. само двама души може ли?
rhea
@man0l написах го, сега се чудя кой да поканя
rhea
Нещо ми щукна мухата за ей такава играчка. Имам един месец до рождения ден да намеквам и натвърдвам.
rhea
@man0l мерси за поканата.утре ще напиша моята визия за нещата, че сега ме цепи тимберицата и не мога да мисля глобално.
rhea
Отивам да се приготвям и после - да играя тенис на маса в Борисовата.
rhea
Това ми е wallpaper-чето. Свлаих си и това за юли.
rhea
Хапвам си сладоледа, който остана от снощи и си изрязвам снимките.
rhea
Отивам на да ловувам - ще дебна нещо за обяд.
rhea
Принирах си към 30 страници фотографски съвети и идеи за по-интересна композиция. СЛе дмалко се захващам да чета.