rhea
Качих някой готини снимки от вчера и миналата седмица във фликър.
http://www.flickr.com/photos/ivpetrova/
rhea
Размърдах се най-сетне. Не че вчера съм копала цял ден, но спах като бебе.
rhea
Купих си една кофичка сладолед Кит-кат да се почерпя и я поизядох вече. Но ще има и за утре.
rhea
Изкрах един страхотен ден на вила в Панчарево. Наденички, салатка и биричка - идилия. Толкова ни мързеше че и карти не играхме. И изгорях доволно.
rhea
Трябва да бързам да се изкъпя и изсъхна, да оставя лаптопа и единия телефон да се зареждат и да хуквам да гледаме мача. Имам два часа...
rhea
Пийвам кафенце и си цъкам из нета. Как бързо мина деня само.Но се снабдих с готина тениска и новия брой "Една седмица в софия"
rhea
Пийвам си студен чай в едно кафе и закачих нета на съседното заведение, че сигнала е доста по-силен. Хаха, полазих ли ви....
rhea
Очарована съм от сайтчето. Само трябва да си поиграя от двата компа да сложа букмарковете и ще съм готова.
rhea
Открих мега якото и полезно сайтче - zurpy.com. Слагаш си бутонче в мозилата и в акаунта си съхраняваш всички букмаркове. Супер удобно.
rhea
Молитва на мъжа: Моля те Боже, изпрати ми глухоняма нимфоманка с щръкнали цици и с разрешително за домашно варене на спиртни напитки
rhea
Import-вам си feed-овете от google reader в новата си програмка. И пия кафенце и чета един готин сайт.
rhea
Не съм хич запозната, но мисля че когато Синаптика не намери нищо по моето търсене май не е на добре.