Ив
rhea
Харесах си Alligator. Сега ако и знаех как да го сложа самичка. Тюю, ще чакам до довечера.
Ив
rhea
@man0l Познаваме се от години и мисля че трябва да започнем да се виждаме и с други reader-и.
Ив
rhea
Търся си rss reader за gnome. И си импортвам букмарковете от stumbleupon в лисицата. А те са ужасно много и става яко бавно.
Ив
rhea
Нашите ремонтират нещо и са ми спрели компютъра + рутерчето ми. Хубаво, че накацах някаква незащитена мрежа в околността. Ще изперкам днес.
Ив
rhea
Така кофти съм си обърнала режима-лягам си в 2 и ставам в 12 на обяд. Ужас. После като почна работа ще има да се зомбирам докато свикна пак.
Ив
rhea
Имам си ново калъфче за телефончето и е много удобно. Даже мога да си пъхна някой левче за каше вътре. :)
Ив
rhea
Чакам брат ми в скайпа да си се лендзим. :)
Ив
rhea
Още само 17 страници от книгата ми и не мога да си представя как ще завърши. Това е да го можеш.
Ив
rhea
Вицът в блога ми стана популярен в свежо със засега 25 гласа. Гордея се със способността си да изнамирам простотии в нета.
Ив
rhea
Уф, цял ден не съм мърдала от нас и почва да не ме свърта вече. Сега ще се чуя с брат ми по скайп и излизам.
Ив
rhea
@antubis Мерси много :)
Ив
rhea
@voxy че той word-a колкото е красив, толкова и проблеми ми отваря докато зареди, оформи джама и седи мирен, за да свърша нещо.
Ив
rhea
@Hamaelleon ami da ;)
Ив
rhea
Слагам си Open office за Windows. Омръзна ми тоя ужасен, бъгав, бавен Word.
Ив
rhea
Верно мозилата е яко по-бърза. Веднага ми намери съвместими адд-они и е супер. Бравос.
Страница: 57 58 59 60 61