Ив
rhea
Новият албум на METALLICA ще се казва Death Magnetic.
Ив
rhea
Пия кафенце и ровя из форуми и сайтове за проблема: eee pc+eee ubuntu+слаб сигнал на wifi
Ив
rhea
Продължавам да си разучавам убунту-то. Много ме кефи и мисля да напусна сектата на бозата завинаги.
Ив
rhea
Добро утро. Време е да заредим малко лаптопчето пред още един ден на мъчение, настройки, ъпдейти и прочее злини. :)
Ив
rhea
Az izchezvam na rojden den. Mnogo mersi, na vsichki pomognali za kirilicata, kato se varna pak shte se opitvam.
Ив
rhea
Imam si eee ubuntu. Qko se kefq, sega ako znaeh kak da si nastroq kirilicata...
Ив
rhea
Нещо ме ръчкат да излизаме довечера пак, но вече нямам сила. Тегаво е всяка вечер, не е живот това...
Ив
rhea
@man0l истински лаптоп?? че еее-то да не е подпора за маса???
Ив
rhea
@Serjo :) Тропиците се преместиха при нас.
Ив
rhea
@Serjo Блазе ви. Вчера се издавих, днес явно пак. Шантава работа.
Ив
rhea
Пия кафенце, блогвам, навън гърми в далечината ... идилия...
Ив
rhea
@nasko ами...гаджето програмист така каза и аз слушам :)
Ив
rhea
Време е за второ кафенце. Трябва да се разсъня бързо, че имам да пиша статии за един бъдещ проект.
Ив
rhea
@nasko това ще ми върши най-добра работа, защото ще го слагам на eee pc ;)
Ив
rhea
gOS-а нещо се лигави и не ще да пусне wireless. Ще си седя още на Xandros ми се струва. Супер пипкаво е да подкарването.
Страница: 59 60 61 62 63