Ив
rhea
Ужасно заспиване и още по-ужасно събуждане.
Ив
rhea
Ох, трябва да се надигна да изключа звуците на телефоните, е законите на Мърфи за спането и мобилната комуникация важат в пълна сила при мен.
Ив
rhea
@man0l я, не съм самичка в инсомниата си. книжката е яка и чакам с нетърпение да седна да чета.
Ив
rhea
Току-що се прибрах, но нещо хич не ми се спи, което значи че утре до към 13 ще се търкалям в кревата. Ще почета малко книжка.
Ив
rhea
Firefox-а ще се сваля утре на другия комп, че сега ще изпосъбудя всички докато стигна до хола и задвижа могъщата машина.
Ив
rhea
Най-сетне си намерих другарче за гледане на женски филм на кино. Чао на всички аз изчезвам.
Ив
rhea
Незнам какво ме мори, но ми е ужасно отпаднало и сплескано. А бях толкова жизнена само преди 2 часа.
Ив
rhea
@missby попаднах някъде на старница, в която пишеш за коя държава от колко часа почва заради часовата разлика.
Ив
rhea
Хмм, според линка вече има новата мозила?
http://www.mozilla.com/en-US/firefox/all-rc.html
Ив
rhea
Днес ще падне сваляне на новия Firefox. От 20 часа е насрочено пускането за България.
Ив
rhea
Утре е денят!! Ще сваляме Firefox на поразия ;)))
Ив
rhea
Аз ще се оттегля да се искъпя и да похапна нещичко. :)
Ив
rhea
"Communism doesn't work because people like to own stuff."
Ив
rhea
Колко мили са от мтел... Пишат ми смс-че да ми кажат небрежно, че имам да им давам 32 кинта. Мушмороци.
Ив
rhea
Направих си еее-то да ми показва време, градуси, вятър :)
Страница: 58 59 60 61 62