rhea
Ужасно заспиване и още по-ужасно събуждане.
rhea
Ох, трябва да се надигна да изключа звуците на телефоните, е законите на Мърфи за спането и мобилната комуникация важат в пълна сила при мен.
rhea
@man0l я, не съм самичка в инсомниата си. книжката е яка и чакам с нетърпение да седна да чета.
rhea
Току-що се прибрах, но нещо хич не ми се спи, което значи че утре до към 13 ще се търкалям в кревата. Ще почета малко книжка.
rhea
Firefox-а ще се сваля утре на другия комп, че сега ще изпосъбудя всички докато стигна до хола и задвижа могъщата машина.
rhea
Най-сетне си намерих другарче за гледане на женски филм на кино. Чао на всички аз изчезвам.
rhea
Незнам какво ме мори, но ми е ужасно отпаднало и сплескано. А бях толкова жизнена само преди 2 часа.
rhea
Днес ще падне сваляне на новия Firefox. От 20 часа е насрочено пускането за България.
rhea
"Communism doesn't work because people like to own stuff."
rhea
Колко мили са от мтел... Пишат ми смс-че да ми кажат небрежно, че имам да им давам 32 кинта. Мушмороци.